Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

BoardGameTürkiye gizliliğinizi ciddiye alır. Lütfen gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdakileri okuyun.

BoardGameTürkiye, açık izniniz olmadığı sürece hakkınızdaki herhangi bir kişisel bilgiyi paylaşmaz. BoardGameTürkiye ile olan etkileşimlerinizden dolayı herhangi bir spam listesinde yer almayacaksınız.

BoardGameTürkiye hizmetlerini kullandığınızda BoardGameTürkiye sayfalarını ziyaret ettiğinizde, BoardGameTürkiye sitesine kayıt yaptığınızda ve BoardGameTürkiye sitesinde yer alabilecek oyun ve yarışmalara girdiğinizde BoardGameTürkiye kişisel bilgilerinizi toplar.

Kayıt olurken; isim, e-posta adresi, doğum tarihleri, cinsiyet, posta kodu, meslek, endüstri ve kişisel ilgi alanları gibi bilgileriniz istenir. Sitemize kayıt olduktan sonra, artık sitemiz için anonim olmayacaksınız.

BoardGameTürkiye, sitede yaptığınız tüm işlemlerinizle ilgili bilgi toplar.

BoardGameTürkiye, IP adresiniz, BoardGameTürkiye çerez bilgisi ve sayfa talebi de dâhil olmak üzere tarayıcınızdan otomatik olarak bilgi alır ve bunları kaydeder.

Bu genel amaçlı bilgiler;  gördüğünüz reklam ve içeriği özelleştirmek, ürün ve hizmetler için isteklerinizi yerine getirmek, hizmetlerimizi geliştirmek, sizinle iletişim kurabilmek, araştırma yapmak ve kötüye kullanımları engelleyebilmek için kullanılır.

BoardGameTürkiye, bu “Gizlilik Politikası“nın tümünü veya herhangi bir koşulunu değiştirme hakkını saklı tutar.

Gizlilik Politikamızı değiştirirsek, konuyla ilgili bir bildirim yayınlayabiliriz, bu sayede eğer varsa, hangi koşullarda değişiklik yapıldığı ve hangi bilgilerin toplandığı konularında kullanıcılarımız bilgi sahibi olabilir.

BoardGameTürkiye sitesi yasa gereği, yasa dışı faaliyetler, dolandırıcılık şüphesi, “Hizmet Koşulları”nın ihlali, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine yönelik potansiyel tehditler içeren durumlar ve bütün bunların araştırılması, önlenmesi ya da harekete geçilmesiyle ilgili, bilgi paylaşımı hakkını saklı tutar.