Board Game Türkiye Yılbaşı Çekilişi

xmas-board-game

Board Game Türkiye Yılbaşı Çekilişi

Daha önce söz verdiğimiz üzere YILBAŞINA DOĞRU ÇEKİLİŞ olayımızı ilan etmek isteriz!
Satış-takas grubumuz Board Game Takas ve Satış‘ta da eşzamanlı yürüyecek, ister oradan ister buradan katılın.
Havuzdan 3 isim çekeceğiz, NeoTroy Games desteği ile şirketin en yeni 3 oyununu hediye ediyoruz:
Terraforming Mars
Smash-Up
Lanetli Ada

 

Katılım Kural Kitapçığı:
Sadece Türkiye adreslerine hediye gönderiyoruz, yurt dışından katılabilirsiniz, yurt içi adres verirsiniz.
16 Aralık 2019 23:00’te katılımı kapatıyoruz. Bu duyurunun (Facebook duyurusunu grup sayfasından bulabilirsiniz) altına herhangi bir yorum yazanın kuraya 1 katılım markası olacak (Board Game Takas ve Satış‘taki duyuruya da yazabilirsiniz, aynı üye ikisine de yazsa 1 marka alıyor). Duyuru altında olağan kurallarımız dahilinde geyiği sürdürebilirsiniz tabii, ek marka getirmeyecek.
2. katılım markasını kazanmak için Görev Kartı: Board Game Türkiye veya Board Game Takas ve Satış gruplarından birine 3 yeni üye katılmasını sağlamak. Emrah Göker’e  Facebook üzerinden mesaj atın, “bunu bunu davet ettim” diye.
3. katılım markasını kazanmak için Görev Kartı: Twitter hesabımızı yeni uyandırıyoruz, https://twitter.com/boardgameTR‘yi takip edin ve orada çıkacak çekiliş duyurusunu retweet edin. İkisini birden yapan markasını almak için “bu Twitter’da benim hesabım” diye Emrah Göker’e Facebook üzerinden mesaj atsın. (Tek marka ile sadece bunu yaparak, Facebook’a girmeden Twitter’daki etkileşimle katılım da mümkün olacak.)
En çok 3 markanız olabiliyor, isminizi random generator’a o sayıda giriyoruz, her girişe rasgele bir sayı veriyoruz. Kazanan sayıları bulmak için random.org’u kullanıyoruz. İki grubun moderrasyonu çekilişe katılamıyor. Birden çok marka ile girip 1 oyun kazananın girişlerini silip 2. kazananı belirliyoruz. Önce Terraforming Mars, sonra Smash-Up, en son Lanetli Ada kazananı belirlenecek. Kazananlara hediyelerini doğrudan Neotroy Games gönderecek. (Enes Topçu‘ya desteği için teşekkürler.)

 

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.