Clank! İçin Yeni Eklenti Paketleri Yolda!

Clank! Expeditions: Gold and Silk

Clank! İçin Yeni Eklenti Paketleri Yolda!

Renegade Game Studios ve Dire Wolf Digital, uluslararası arenada büyük başarı yakalayan deck-building oyunu “Clank” için bir dizi yeni genişleme paketi çıkartacağını duyurdu. “Clank! Expeditions: Gold and Silk” bu seride yayımlanacak olan ilk eklenti paketi olacak.

 

Eklenti paketi, Ekim 2018’de oyun raflarında olacak. Renegade Store üzerinden ön sipariş verilebilen paketin sipariş fiyatı 16.00$ olarak belirlenmiş.

 

Bu eklenti paketi ile oyuna, iki yeni harita ve yepyeni sevimli meeple’lar ekleniyor. İlk harita, Ruin Dwarven Madencilik Şirketi (Ruin DMC) tarafından terkedildikten sonra yaratıklar tarafından istila edilmiş bir madende geçiyor.

 

İkinci haritadaysa maceracılar, Örümcek Kraliçenin hazinelerle dolu yuvasıyla anılan bir kaleye giriyorlar. Örümcek Kraliçenin kendisinin, insanları bu süslü kaleden uzaklaştırmak için uydurulmuş bir efsane olup olmadığını kendi gözleriyle görme şansları olacak…

 

Zindan-Yağma temalı deck-building oyunları seviyorsanız, “Clank! Expeditions: Gold and Silk” tam size göre bir oyun.  Ancak bu paketi oynayabilmek için orijinal oyun olan “Clank! A Deck-Building Adventure” oyununa sahip olmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.