Evinizin Konforunda Kaçış Oyunu: “MacGyver: The Escape Room Game”

MacGyver: The Escape Room Game

Evinizin Konforunda Kaçış Oyunu: “MacGyver: The Escape Room Game”

Pressman tarafından yayınlanan, “MacGyver: The Escape Room Game”,  29.99$ fiyatla, Target sitesinde satışa sunuldu.  Çoklu senaryolu bu kaçış oyunu, MacGyver hayranları ve kaçış odası fanatikleri için oldukça heyecan verici…

 

“MacGyver: The Escape Room Game”, bir kaçış odasının heyecanını doğrudan oyuncuların evinin konforuna taşıyor.

 

MacGyver’in ekibinin, görevleri başarabilmek için etkileşimli web sitesini doğru bir şekilde kullanabilmesi gerekiyor. Ayrıca, ne kadar yol kat ettiklerini takip edebilmek için “Phoenix Foundation’daki” operatörler ile de temas halinde olmalılar.

 

MacGyver: Escape Room Game

 

Oyuncular, bulmacaları çözmek ve bombaları etkisiz hale getirmek için birlikte çalışmalı ve ellerindeki araçları doğru kullanmalıdırlar.

 

Pressman Toy Corporation Başkanı David Norman, “Oyuncuların, MacGyver gibi olağan, günlük objeler kullanarak kendi yollarını oluşturmak zorunda olmaları bu oyunu benzersiz kılıyor” diyor.

 

Görevler, orijinal diziden bölümlerden ilham alıyor. Bir yeraltı laboratuvarından kaçmak, bir uçağı indirmek, tehlikeli bir fabrikada hayatta kalmak, bir füze silosundan kaçmak ve büyük finalde Murdoc’dan çok daha fazlasını almak için oyuncular birlikte çalışmak zorunda!

 

Oyun, 12 yaş ve üstü, 1 – 4 oyuncu için tasarlanmış.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.