Pandemic Türkçe Sonunda Çıktı!

Pandemic Türkçe Sonunda Çıktı!

NeoTroy Games, sevilen coop oyunların başında gelen Pandemic’in Türkçe versiyonunu satışa sundu…

 

Takipçileri tarafından sabırsızlıkla beklenen lisanslı Pandemic Türkçe sonunda yurda giriş yaptı.

 

 

NeoTroy Games, sevilen kutu oyunların lisanlı Türkçe versiyonlarını çıkartmaya devam ediyor. 2009 Senesinin En İyi Kutu Oyunu Ödülü’nü aldığından bu yana popülaritesi hiç azalmayan Pandemic, Türkçe versiyonuyla ülkemizde de yerini almış oldu. Oyunun genel temasında; hastalıklarla savaşan yetenekli bir ekibin üyesi olarak tedavileri keşfederken bir yandan da bu hastalıkların dünyayı sarmasını engellemeye çalışıyorsunuz. Siz ve takımınız dünyayı dolaşıp tedaviler için gerekli kaynakları bularak enfeksiyonları tedavi ederken, genel olarak tüm coop oyunlarda olduğu gibi, başarıya ulaşmak için takım olarak çalışmanız gerekiyor. Hobiye ilgisi olup, yabancı dil engeline takılan oyunseverlerin kaçırmaması gereken Pandemic ‘in, Türkçe coop eksikliğini gidereceğini düşünüyoruz.

 

 

NeoTroy Games’in, 7 Wonders, Carcassonne, Catan gibi klasik oyunların ardından, Pandemic gibi, hobinin ağır toplarından birini de lisanslı yayınlaması boardgame tutkunlarının 2020’ye hızlı ve mutlu bir giriş yapmasını sağladı.

 

Ayrıca, BoardGameTürkiye Facebook grupları ve NeoTroy Games’in ortak yürüttüğü bir kampanya ile 1 adet Pandemic kazanabilirsiniz. NeoTroy Games katkısıyla gerçekleştirdiğimiz Pandemic Türkçe çekilişinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Şimdiden herkese bulaşıcı hastalıklardan uzak, sağlık dolu bir yıl diliyoruz…

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.