Railways of The World için yeni genişleme paketi

Railways of The World için yeni genişleme paketi

Portekizli tasarımcı Vital Lacerda, çok sevilen oyunu Railways of the World için hazırladığı yeni genişleme paketiyle kendi ülkesini de oyuna dahil ediyor.

 

Railways of Portugal şu an Kickstarter’da ve bu güzel Avrupa ülkesinin şehirleri ve aynı zamanda Madeira ve Açores ada  bölgelerine giden yolları da içeren bir oyun tahtası sunuyor. Lacerda, kutu çalışması için, Lisboa’nın, Vinhos’un illüstratörlerinden Ian O’Toole ile çalışıyor.

 

 

Genişleme paketi, alternatif bir haritadan daha fazlasını sunuyor. Railways of the World’ün oynanışı bölgeye uyacak şekilde ayarlanmış. Ada bölgeleri, oyun ilerledikçe ürün topluyor, ancak ulaşım için artan miktarlarda paraya ihtiyaç duyuyorlar. Ayrıca siyah şehirler de sanayileşme çağı başladıktan ve şehirleşmeden sonra ortaya çıkıyorlar.

 

 

Oyuna yeni, işlem ve konsept kartları eklenmiş. Baron kartları da görev kartlarla değiştirilmiş ve ana tren hatlarına ara bağlantılar eklenmiş.

 

Railways of The World sevenlerin sabırsızlıkla beklediği genişleme paketi istediği fon miktarına ulaşmış durumda ve bu yazı yazılırken henüz 13 günlük bir fonlama süresi daha bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.