Hizmet Koşulları ve Site Kullanım Şartları

Hizmet Koşulları ve Site Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı, www.boardgameturkiye.com web sitesine hoş geldiniz.

Aşağıdaki “Kullanım Şartları”, www.boardgameturkiye.com sitesinin, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin kullanımına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

www.boardgameturkiye.com web sitesini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Şartları:

 1. Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir. Ancak bu bilgiler, ticari amaçlarla kullanılamaz.
 2. www.boardgameturkiye.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, www.boardgameturkiye.com web sitesini kullanması nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 3. Bu site www.boardgameturkiye.com yöneticilerine ait olup site içerisindeki bilgiler yöneticiler tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, www.boardgameturkiye.com sitesini bağlamamaktadır.
 4. www.boardgameturkiye.com web sitesinde yer alan her türlü bilgi ve duyuru bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde sitede yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.
 5. www.boardgameturkiye.com, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutar.
 6. www.boardgameturkiye.com sitesinin 24 saat erişilebilir olması için çalışılmaktadır. Ancak değişik sebeplerle sitenin erişilebilir olmamasından sorumlu değildir. Bu siteye erişim, herhangi bir duyuru yapılmaksızın geçici olarak durdurulabilir.
 7. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının www.boardgameturkiye.com sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, www.boardgameturkiye.com, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
 8. Bu siteyi ziyaret eden kişilere ait kişisel bilgiler (e-posta adresi, ip adresi ve ziyaretçi zamanları dışında) toplanmamaktadır.
 9. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar www.boardgameturkiye.com sitesinin sorumluluğunda değildir.
 10. Kullanıcılar ile www.boardgameturkiye.com arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, www.boardgameturkiye.com sitesinin elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir.
 11. www.boardgameturkiye.com web sitesi, “Kullanım Şartları”nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayım tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
 12. İhtilafların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanır ve İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğu kabul edilir.

www.boardgameturkiye.com web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©